0.00727
 
 
Meniu
kitas

Organizacijos naujienos:  Šiandien tai įvyko! Sklypo pirkimo sutartis - pasirašyta!

ankstesnis

Pakylėti, su dideliu jauduliu ir džiugesiu skelbiame: šiandien Didysis planas ir svajonė - „Naminukų slėnis“ - įgavo pradinius kontūrus, pagaliau pasirašėme sklypo pirkimo sutartį!

Galbūt kas spėjote ir pamiršti, bet prieš daugiau nei pusmetį skelbėme apie savo drąsius planus ir prašėme palaikymo, kad galėtume įsigyti nusižiūrėtą sodybą Vilniaus raj. (Rukainiuose) būsimam šuniukų prieglaudos filialui. Jau kelis metus atidėdavom dalį Jūsų paaukotų 2% GPM, kad galėtume artėti link tikslo, taip pat atidarėme atskirą sąskaitą sodybai, skelbėme ją ir prašėme Jūsų tapti šio projekto dalimi, prisidedant bent nedidele auka. AČIŪ VISIEMS, KURIE PADĖJOTE IR PADĖSITE TOLIAU!

Įsigijome 1,6 ha sklypą Rukainiuose, kraštinę sodybą ant kalvos, toliau nuo kaimynų. Iki Vilniaus centro apie 18 km. Sklype turime tris pastatus, tačiau jie tokie senučiukai ir apgriuvę, jog tik vienas iš jų gali būti naudojamas (ne gyvūnams, o sandėliavimui), tad planuojame susidaryti planą ir pradėti kelti sodybą naujam gyvenimui! Senuosius pastatus žadame griauti, o būsimą šunelių prieglobstį auginti nuo pamatų. Jau ateinančią savaitę su architektu vykstame susidėlioti artimiausių žingsnių, apie kuriuos Jums būtinai pranešime.

Nusimato dideli darbai, karšta vasara ir savanorių „atostogos“ sodybos talkose, į kurias labai kviesime ir Jus, juk kartu greičiau pastatysime prieglaudą ir išgelbėsime dar daugiau beglobių gyvūnų!

O dabar, Draugai, tie, kurie dar nepaskyrėte savo 2% GPM, labai prašome prisidėti prie didelių darbų, kurkime „Naminukų slėnį“ kartu! Tiesą sakant, šią akimirką net sunku atrasti tinkamus žodžius, kurie tiksliai atskleistų, kaip stipriai mums reikia Jūsų...

Būsime milijoną kartų dėkingi, jei šiais metais pasirinksite padėti „Naminukams“!

Jei nežinote, kaip pildyti ir nuo ko pradėti, mes galime padėti ištaisyti situaciją ir deklaracijos pildymą paversti dviejų minučių darbu. Pusę darbo už Jus galime atlikti patys! Jūs atsiunčiate savo vardą, pavardę ir adresą, kuriuo siųsti deklaraciją, o mes Jums atsiunčiame ne tik deklaracijos formą, bet ir pridėsime pavyzdį (kaip pildyti) bei vidinį voką su pašto ženklu ir iškart parašytu VMI adresu (į deklaracijų tvarkymo punktą).

Jei tinka šis variantas, adresus rašykite: info@naminukai.org
Kaip užpildyti elektroniniu būdu? Apie tai Jums gali papasakoti mūsų globotiniai čia: https://www.youtube.com/watch?v=7Pf5PJsoWJU

AČIŪ VISIEMS, KURIE IŠGIRSITE IR PADĖSITE!

 

Autorius: Goda Smilgė
Organizacija: „Naminukai“ VšĮ
Svetainė: http://www.naminukai.org, Facebook
Naujienos ID: 141889
Peržiūrėjimų skaičius: 749
Įdėta: 2018-03-28 (Goda Smilgė) | Redaguota: 2018-10-18 (Goda Smilgė)

Susijęs turinys
 https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D7Pf5PJsoWJU&h=ATMA1-OTDiKwGHDIbDeBU_7KMChj3BRsXwv1qcNHc-QbPHRAMiVf21qARYIJxyRRPYNQ11Xvh-e1UqsRPqLJF7oS0e2CfY9Komk3mp0k3K9paydflkmJ6UPxhcsXjQ2zYbFOBzo
 https://www.youtube.com/watch?v=7Pf5PJsoWJU

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

0.00033
 
 
Gyvunupaieska.lt yra savanorių sukurtas nekomercinis portalas, skirtas padėti beglobiams gyvūnams sulaukti pagalbos.
Prisijungę (279)
0.08308
0.08309
 
,0.0226,0.0044,0.0016,0.0014 ( + 0.03) 0.260.45 (+ 0.18)