0.01183
 
 
Meniu

Organizacijos naujienos:  Tavo 2% GPM gelbėja gyvybes ir keičia likimus!

Labai prašome šiais metais palaikyti VšĮ „Naminukai“, nes mūsų laukia beprotiškai sunkus ir darbingas sezonas, ir visa tai tik tam, kad išgelbėtume dar daugiau nuskriaustų gyvūnų ir, įvertinę visą sukauptą patirtį, tą darytume dar geriau, kokybiškiau ir nuosekliau!

Per visus savo veiklos metus išgelbėjome daugiau negu 1 500 beglobių gyvūnų! Buvo visko: pervertintų galimybių, klaidų, skaudulių, duobių, staigaus kilimo, euforijos, dėkingumo, stebuklų ir vėl duobių... Bet visada norėjome išlikti savimi ir būti nuoširdūs: stengėmės būti stiprūs, kiek galim, bet niekada nebandėme atrodyti stipresni nei esam, nekonkuravome su kitais, nevadinome savęs geriausiais, pirmiausiais ar vieninteliais, nes nei akimirkai neleidome sau pamiršti, jog mūsų tikslas - gelbėti gyvūnus ir keisti Lietuvą, o ne dalyvauti varžybose. Todėl ir toliau nesišvaistysime pažadais, tik pasidalinsime savo planais, kurių įgyvendinimui mums labai reikia Jūsų pagalbos.

-          Jau įsigijome sklypą Rukainiuose, kuriame galima įkurti daug naujų vietų beglobiams gyvūnams. Prieglaudėlę turėsime statyti nuo pamatų, bet esame tikri, kad su Jūsų palaikymu mums gali pavykti! Augindami „Naminukų slėnio“ projektą, galėsime turėti daug atskirų patalpų skirtingoms beglobių gyvūnų grupėms: ligoniukams, senjorams, šeimynoms ir pan.

-          Nuo vasaros vidurio ruošiame dar apie 20 papildomų vietų katytėms „Naminukų“ kačių namuose: tai bus kambarys, kuriame gyvens pilnai dovanojimui paruoštos katytės. Žmonės bet kada galės atvykti su jomis susipažinti ir išsirinkti iš jų būsimą šeimos narį. Čia nuolat vyks gyvūnų rotacija, į namus iškeliavusių katyčių vietas užims naujos, todėl tai - dar viena galimybė sumažinti vargdienių skaičių gatvėse!

DRAUGAI, AČIŪ VISIEMS, KURIE ESATE KARTU, MUMS GYVYBIŠKAI REIKIA JŪSŲ IR TOLIAU, jeigu norite paskirti savo 2% „Naminukų“ darbams:

1.       tą galite atlikti elektroniniu būdu (filmukas apie deklaracijos pildymą: https://www.youtube.com/watch?v=7Pf5PJsoWJU)

2.       Galite atsispausdinę užpildyti šią formą: goo.gl/rufs39 ir pristatyti į savo miesto VMI padalinį.

3.       Arba Jūs atsiunčiate savo vardą, pavardę ir adresą, kur siųsti deklaraciją, o mes Jums atsiunčiame ne tik deklaracijos formą, bet ir pridėsime pavyzdį (kaip pildyti) bei vidinį voką su pašto ženklu ir iškart parašytu VMI adresu (į deklaracijų tvarkymo punktą). Jei tinka šis variantas, adresus rašykite: info@naminukai.org

AČIŪ VISIEMS, KURIE IŠGIRSITE IR PADĖSITE!

Autorius: Goda Smilgė
Organizacija: „Naminukai“ VšĮ
Svetainė: http://www.naminukai.org, Facebook
Naujienos ID: 141970
Peržiūrėjimų skaičius: 963
Įdėta: 2018-04-02 (Goda Smilgė) | Redaguota: 2018-10-18 (Goda Smilgė)

Susijęs turinys
 https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fgoo.gl%2Frufs39&h=ATNMElV4d-6oZQguY-pFy-BSxawnNme1O9QeHdJSOochRt9p3R5s0TCaPX5R2fPelb41ulNBQohoToZAgYYpoSItm0eerfR2n2hLKcAqjzyQV3Mwck0yUw
 https://www.youtube.com/watch?v=7Pf5PJsoWJU

Komentarai

Vardas:
Vardas: 
Liko 2000 simb.
 

0.01343
 
 
Gyvunupaieska.lt yra savanorių sukurtas nekomercinis portalas, skirtas padėti beglobiams gyvūnams sulaukti pagalbos.
Prisijungę (252)
0.06858
0.06859
 
,0.0008,0.0014,0.0013,0.0013 ( + 0.0048) 0.250.45 (+ 0.2)